FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Aktywny Forumowicz

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 561

Skąd: Krosno

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 19:31    Temat postu: Reprezentacja Polski w FUTSALU.

Dziś w Krośnie odbyło się spotkanie reprezentacji Polski i Anglii w futsalu. Polacy gładko pokonali rywali... 16:0 Laughing Laughing Laughing Mecz bardzo jednostronny, Polacy byli szybsi, dokładniejsi i mieli pomysł na grę. Gdyby mimo wszystko dość dobrze dysponowany bramkarz Anglii i parę słupków wygralibyśmy ok. 20:0 Laughing Polacy w rankingu UEFA w futsalu są na wysokim 16 miejscu, a 10 w Europie. Ranking bardzo rożni się od tego z klasycznej piłki nożnej, co prawda w obu przewodzi Brazylia, a w futsalu na 5 miejscu jest Ukraina, na 7 Tajlandia, 9 Iran, 12 Węgry, 14 Uzbekistan, 16 Kirgizja. Tych krajów próżno szukać w czołowej 20 rankingu FIFA w piłce nożnej.
Jutro jest rewanż w Rzeszowie, jeśli dobrze pójdzie to pojadę Smile
Rok temu w Krośnie Polska pokonała Francję 1:0, a w rewanżu w Rzeszowie także ograła "Trójkolorowych" 2:0.

Na meczu był Jan Domarski. To ten piłkarz, który strzelił bramkę Anglii w pamiętnym meczu na Wembley zakończonym remisem 1:1. Dostał bardzo okazały puchar Smile

ME 2009 w futsalu odbędą się w Polsce - jednym ze współorganizatorów będzie... KROSNO

Jim Carey

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 926

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 13:21    Temat postu:

No słyszałem o tym zwycięstwie,lubie patrzeć jak nasi grają w futsal,a ten wynik robi wrażenie.Szkoda jedynie że dawn nie widziałem naszej kadry w tv,no ale co zrobić.
No to będziesz miał mecze na poziomie,(chociaż to tylko futsal),w swoim mieście, ale zawsze,a ja moge się jarać Etapem Tour De Pologne Very Happy
Choć mnie to miejsce Kirgizji zdumiewa
zabawa widać troche inaczej się rozkłada siła reprezentacji.
Przypomne że w Grudniu mamy mundial w piłce plażowej,w którym nasi oczywiśćie zagrają

adigno

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 1211

Skąd: Gniezno

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 14:36    Temat postu:

Hmm z Anglia tak gładko wygrali Smile Piłka halowa jest super sam teraz co tydzień bede chodził na hale Smile

adigno

Posty: 1211

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 17:01    Temat postu: Re: Reprezentacja Polski w FUTSALU.

Hubert-Krosno napisał:
Polacy w rankingu UEFA w futsalu są na wysokim 16 miejscu, a 10 w Europie. Ranking bardzo rożni się od tego z klasycznej piłki nożnej, co prawda w obu przewodzi Brazylia,

a nie Hiszpania ?

Jurand

Posty: 561

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 20:14    Temat postu:

Właśnie wróciłem z rewanżu z Rzeszowa. Do 12 minuty 2 połowy było 6:2 dla Polski. Niestety nie obejrzeliśmy całego meczu, bo trzeba było iść na busa Confused Piłkarsko wczoraj było lepiej. Polska na początku odskoczyła rywalowi na 4 bramki i spokojnie kontrolowała dalszą grę. Mniej dziś było gry pod bramkami, a więcej przetrzymywania piłki w środku pola. Pierwsza połowa była nawet interesująca, oddaliśmy dużo strzałów, ale bramkarz (ten, który wczoraj nie bronił) wybronił kilka świetnych strzałów.
Na meczu obecny był Grzegorz Lato i Jan Domarski Smile

Teraz jeśli chodzi o kibiców - spiker jakieś 5 razy w przeciągu meczu powtarzał jak wczoraj bawiło się 3 000 kibiców zgromadzonych w Krośnie. Doping przez pełne 90 minut Exclamation Tymczasem w Rzeszowie nie było ani jednej flagi narodowej, bo tych z piwa Tyskie, jakiejś tam gazety i tych na kijach nawet nie liczę Confused Chodzi mi o flagę taką jak wczoraj miał Czuwaj Przemyśl, Korczyna, a przede wszystkim Krosno. A samo wystukiwanie i głównie klaskanie kibiców w rytm przyśpiewki "Polska" (jak dla mnie bez rytmu to stukanie było i za długie przerwy) i "Anglii" (było kilka pomyłek) to za mało, żeby wczoraj świetnie bawiące się Krosno 8) Widzów 4 000.

I teraz najważniejsza informacja. Nie dość, że jednym, ze współorganizatorów ME 2009 będzie Krosno, to w styczniu zostanie urządzony turniej międzynarodowy Exclamation Spotkania odbędą się w Rzeszowie i Krośnie. Zagra Polska, Portugalia, Włochy, Serbia, Chorwacja i nie wiem przypadkiem czy nie Belgia i jeszcze jakieś kraje Very Happy Bodajże we wtorek, środę i czwartek po 2 mecze odbędą się w Rzeszowie, a w piątek, sobotę i niedzielę mecze będą w Krośnie. Nagłosnienie było na niskim poziomie i z tymi dniami mogłem coś pokręcić Confused W każdym razie trud włożony w organizację takich meczy w Krośnie i hala pękająca w szwach zostały dostrzeżone Exclamation Ya winkles

Hampel
Forumowicz
Forumowicz

Posty: 313

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 13:28    Temat postu:

Sam gram na Hali naprawde świetna sprawa ! Ludzią wydaje się, że piłkarze na trawie mają gorzej i tam potrzebna jest kondycja... na hali nie jest łatwo według mnie wiecej biegania !