FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 926

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 15:17    Temat postu:

Mecz był w sumie ciekawy,jednak Chelsea,rozszalała się w drugiej połowie i wygrała,rewanż za 2 tygodnie,tak dzisiaj Wisła,oby dobrze zaczęli,typuje 1:0 dla krakowian,oby to był prognostyk o tym że polska piłka zmienia się na lepsze.

Dupa zbita, Blackburn wywiozło drogocenne 3 pkt i wygrało 2:1 Sad
Co do meczu CSKA - Arsenal. Bramka padła po atomowym uderzeniu z ok. 20, po rozegraniu piłki z rzutu wolnego. Co ciekawe, nie było faulu Confused Potem bramkę na 2:0 strzelił Love, ale była słusznie nieuznana z powodu spalonego. Bodajże w 85 minucie Henry strzelił na 1:1 i... ni huhu, nie ma gola. Sędzia dopatrzył się ręki Thierryego, której nie było i w dodatku dał mu żółtą kartkę. Nie było także spalonego Confused

Cóż, Polscy i miedzynarodowi sędziowie to k.... sprzedawczykowie Confused

Wczorajszy mecz nawet dobry, świetna bramka Drogby, strzelił taką samą L'poolowi, tylko że wtedy po przyjęciu skręcił w prawo i uderzył. Bawiła mnie czasem nieporadność Barcy w przodzie Laughing

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 18:36    Temat postu:

SZKODA SZKODA !!.Wisła z przebiegu spotkania,nie zasłużyła na porażke,sprawiedliwy byłby remis,a przy odrobinie szczęśćia to Wisła powinna wygrać.

adigno

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 1211

Skąd: Gniezno

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 13:53    Temat postu:

Jim Carey napisał:

taaa Very Happy Po bardzo dobrej grze nikła porażka.. mój krótki komentarz: dno Jezyk

adigno

Posty: 1211

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 15:43    Temat postu:

Barcelona 2 : 2 Chelsea

Ja po tym meczu zupełnie straciłem szacunek dla Chelsei... ich gra poprostu była chamska ! Nie wiem może taka gra to jest klucz do sukcesu, ale mi to się zupełnie nie podoba ! A sędzia jak nie może sobie radzić z zawodnikami na boisku piłkarskim niech się weźnie za szachy, bo na piłkarskiego arbitra sie nie nadaje !

[link widoczny dla zalogowanych] FC BARCELONA ! ! ! [link widoczny dla zalogowanych]

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 15:50    Temat postu:

Dzisiaj Wisła zagra swój drugi mecz w Pucharze Uefa,ty razem zagra na wyjedzie z AS Nancy,ciężko będzie.....
Mecz o 20-stej

Sulli

Posty: 759

Skąd: okolice Częstochowy :)

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 16:26    Temat postu:

A w lidze mistrzów bardzo dobrze gra CSKA Moskwa i liczę że zamieszają po wyjściu z grupy. Wczoraj bardzo szczęśliwie wygrał mój ukochany klub Real Madryt ale ważne że w ogóle są trzy punkty. A dziś gra mój drugi ukochany klub czyli Wisełka więc BIAŁA GWIAZDA JAZDA , JAZDA, JAZDA.

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 16:28    Temat postu:

Nikola Mijailović nie zagra ,więc pozaboiskowych ekscesów miec nie będziemy.

adigno

Posty: 1211

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 20:14    Temat postu:

Znakomity początek Wisły juz w 10 minucie pewnie... PRZEGRYWAJA śmiech śmiech śmiech śmiech

Jurand

Posty: 561

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 20:50    Temat postu:

MUły wtopiły z Kopenhagą 1:0 Laughing Arsenal - CSKA 0:0, cóż, mając jakieś 6 100% szans i nie wykorzystując ani jednej...dobrze, że skończyło się na tym remisie w takim układzie Confused Thierry Henry powiedział, że jeden z obrońców Spartaka w pewnym momencie meczu rzekł do niego: "Na boisku istnieje tylko 1 drużyna". Szkoda że się nie udało Sad

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 12:25    Temat postu:

adigno napisał:

Mecz się zakończył wynikiem 2:1 dla As Nancy,Wisalcy remisowali po golu Pawła Bróżka,Nancy mogło wygrać więcej gdyby niedobra gra Emiliana Dolhy i szczęśćie,z drugiej strony gdyby strzelił Thwaite byłby remis Very Happy w 88 minucie.

Sulli

Posty: 759

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 17:32    Temat postu:

Emilian Dolha grał bardzo dobrze ale z grą nogami to nie jest u niego za wesoło. Mimo to Wisła ma dwa wielkie odkrycia transferowe czyli Dolha i Cleber który trochę zawalił drugą bramkę ale błędy się zdarzają. Gdy dorzucimy do tego duetu Błaszczykowskiego to już mamy extra drużynkę. Nie rozumiem zmian Okuki bo moim zdaniem powinien on zdjąć Varge a wprowadzić Paulistę gdy było 2:1 a tutaj druga żółta kartka i po grze. Samotny Brożek nie mógł nic nie zrobić. Cóż teraz zostały dwie kolejne silne zespoły i będzie strasznie ciężko coś ugrać.

Sulli

Posty: 759

PostWysłany: Śro Lis 22, 2006 20:42    Temat postu:

Wczorajsze mecze ligi mistrzów przyniosły kilka ciekawych rozstrzygnięć. Sensacją jest wygrana AEK Ateny nad AC Milan 1:0. Ciekawe spotkanie było również w Londynie gdzie Arsenal mimo falowych ataków męczył się z HSV Hamburg. Wspaniała bramka na początku meczu Van der Vaarta długo dawała wygraną gościom ale później trzy szybkie akcje i było po meczu. Nareszcie mamy również polskiego bohatera a jest nim Artur Boruc który w 90 minucie obronił rzut karny wykonywany przez Sahe i Celtic pokonał Manchester 1:0. Karnego nie strzelił też Van Nistelrooy który w ostatniej minucie mógł dać wygraną 3:2 w meczu z Lyonem.

Dziś ciekawie będzie w Bremie gdzie Werder zagra z Chelsea i gdyby tak Werder wygrał a Barca zremisowała z Lewskim to będzie śmiesznie Smile Odbył się już jeden mecz Spartak zremisował 2:2 z Bayernem. W tej grupie jest bardzo ważny mecz Inter - Sporting.

adigno

Posty: 1211

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 20:59    Temat postu:

Ciekawe czy Chelsea się podłożyła Werderowi po to aby Barca odpadła czy po poprostu przegrali bo byli słabsi ? Ale Barca i tak teraz wygra z Werderem u siebie i jest w następnej rundzie !

Hampel
Forumowicz
Forumowicz

Posty: 313

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 21:06    Temat postu:

Adi, z przebiegu meczu ja jednak uważam, że Werder był lepszy ! Chelsea chciała ten mecz wygrać.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Sportowe Strona Główna -> Piłka nożna w Polsce i na świecie - ligi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)