FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 1211

Skąd: Gniezno

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 14:29    Temat postu:

Jim Carey napisał:

Wczoraj Lech rozbił rewelacyjnego beniaminka ŁKS Łódz 4:0 w obecnośći 16 tys widzów,.

Super meczyk był Ya winkles Oby tak dalej LECH !

Jim Carey

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 926

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 19:06    Temat postu:

Grad bramek w Orange Ekstraklasie !!!
Wisła Kraków - Odra Wodzisław 6:0,krakowainie rozbijają wodzisławian,to dobry prognostyk przed czwartkowym meczem z Blackburn,
Poza tym Łęczna wciąż dołuje tym razem 1:5 z Widzewem
Arka Gdynia-Groclin 2:4 niestety gdynianie przegrywają kolejny mecz.

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 20:55    Temat postu:

No i kolejny lider nie sprostał presji . Najpierw Bełchatów stracił pierwsze miejsce a teraz Korona przegrywa bardzo ważne spotkanie i świetnie wykorzystała to Wisełka która gładko wygrała 6:0. Bardzo cieszy mnie wygrana Widzewa bo szanuje trenera Probierza oraz jego młody ale zdolny zespół.

Jurand
Aktywny Forumowicz

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 561

Skąd: Krosno

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 10:08    Temat postu:

Trwa protest polskich ultrasów przeciwko zakazowi wnoszenia i odpalanie rac świetlnych na stadionach Exclamation Nazwany został "ULTRAPROTESTEM". Więcej na [link widoczny dla zalogowanych]

PRECZ Z ZAKAZEM! RACE SĄ BEZPIECZNE - POKAZUJEMY TO RAZEM!

Co o tym sądzicie? Osobiście uważam ten protest za jak najbardziej słuszny, bo race stanowią podstawy dobrej choreografii na meczach. Umiejętnie używane nie stanowią zagrożenie dla innych, a upiększają widowisko i czynią je niezapomnianym. Zresztą tak samo jest z innymi środkami pirotechnicznymi, np. ogniami wrocławskimi, bengalami, wulkanami itd.

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 13:17    Temat postu:

Hehe słyszałem o tym proteśćie nawet oddałem głos przeciwko zakazowi,
Według mnie to kolejna głupota wymyślona przez tych na górze.

Jurand

Posty: 561

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 14:23    Temat postu:

Tylko tu jest problem - przez takie prostesty możemy nie uzyskać EURO 2012 Sad Po drugie takie zasady narzuciły na nas FIFA i UEFA Confused Po trzecie kibice nie mają zamiaru zrezygnować z protestu Smile A po czwarte za kazdą kolejną próbę odpalenie piro, na klub będą nakładane coraz wyższe kary finansowe Sad

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 16:01    Temat postu:

Przypomne że w następnej kolejce są klasyki takie jak Widzew-Legia,czy Wisła K.-Cracovia.a przy okazji tych meczów rac nie powinno zabraknąć.

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 11:44    Temat postu:

Widzew przegrywa z Legią 0:1 po karnym wykorzystanym przez Rogera.Spotkanie było niezbyt interesujące i obie drużyny nic specjalnego nie zaprezentowały. Dziać się zaczęło dopiero w doliczonym czasie gry, gdy w piłkarzy wrodziła się agresja.

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 14:17    Temat postu:

Dla mnie to oczywiste, jeśli nie na stadionie to na jakimś osiedlu na pewno będzie dym Jezyk

Jim Carey

Posty: 926

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 15:00    Temat postu:

Tak zawsze tak było,tylko jedno żeby nie było ofiar śmiertelnych Sad

NO DOBRA JUŻ PO DERBACH KRAKOWA

W meczu lepsza okazała sie Wisła wygrywajac z Cracovią 3:0,po 2 golach Clebera i jednym Pawła Bróżka.

"Niestety nie obyło się bez incydentów ze strony bandytów mieniących się kibicami. Pseudokibice Wisły kilka razy starli się z ochroniarzami, zaś zaraz po przerwie urządzili sobie ognisko na ogrodzeniu jednego z sektorów z szalików "Pasów". "Bandyci Cracovii" w II połowie zniszczyli z kolei kilkadziesiąt krzesełek w sektorze, który zajmowali (rzucali je w kierunku murawy, ale żadne na nią nie spadło i mecz nie został przerwany). W efekcie w 57. min na stadion weszły oddziały policji, które uspokoiły sytuację. Dodatkowo wiślacy w 65. min odpalili race, co jest zabronione.

Po meczu trener Cracovii, Stefan Majewski poinformował, że w trakcie pierwszej połowy jego asystent Lesław Ćmikiewicz został uderzony czymś w tył głowy, wskutek czego został ranny."

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 21:24    Temat postu:

Wisła pokonana poraz pierwszy na własnym boisku od 4 lat.
Sprawcą niespodzianki GKS Bełchatów.Gracze GieKSy wygrali 2:4,do przerwy prowadząc 0:3.
Cieszą bramki kadrowiczów,2 gole Radka Matusiaka i po jednym Kuby Błaszczykowskiego oraz Pawła Brożka.

Jurand

Posty: 561

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 21:50    Temat postu:

GKS wygrał rundę jesienną, wielkie brawa dla tego klubu. Przyznam się, że bardzo mnie ten wynik zaskoczył, Wisła jest w okrpnym dołku, tylko ciekawe czy wyjdzie z niego Confused

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Sportowe Strona Główna -> Piłka nożna w Polsce i na świecie - ligi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)